Na naší škole proběhl i školní šachový turnaj určený pro žáky 5.–9. tříd.
Nejlépe si v turnaji vedli:
1. místo – Jan Adámek z 5. A
2. místo – Kateřina Slováková z 8. A
3. místo – Veronika Hanáčková z 8. A
Všem soutěžícím děkujeme za účast a reprezentaci svých tříd. Velkou pochvalu si zaslouží zejména za kvalitní hru, perfektní logické uvažování, trpělivost a sportovní chování během celého turnaje.
Výhercům srdečně gratulujeme a těšíme se na další šachová klání v příštím školním roce.
Mgr. Denisa Hanáčková




