Ve středu 24. června jsme s pěveckým sborem opět navštívili babičky a dědečky v Domově pro seniory v Uherském Ostrohu. Tentokrát jsme si pro ně připravili pásmo lidových písní z našeho regionu, písničky od skupiny Čechomor a na závěr také známou píseň Škoda lásky, která v mnohých posluchačích probudila vzpomínky na mládí. Naše vystoupení všechny potěšilo a někteří senioři si s námi s radostí zazpívali. Závěrečný potlesk a úsměvy na tvářích pro nás byly tou největší odměnou.
Z. Glacová a J. Melichárková



