Páťáci vyrazili na dvoudenní dobrodružství do krásných Bílých Karpat. S mapou v ruce hledali správnou cestu, postavili si vlastní stany a druhý den je zvládli i sbalit. Protože nám počasí nadělilo pořádné vedro, nechybělo ani osvěžující koupání. Zahráli jsme si různé hry a vrcholem celé výpravy byla stezka odvahy, při níž mnozí překonali sami sebe. Výlet jsme si skvěle užili, vrátili se plní zážitků a už teď se těšíme na další dobrodružství!
Žáci 5. B
