Naši dva deváťáci, Evelínka Neprašová a Matěj Mikoška, letos zpracovávali své ročníkové práce na témata, která již dříve úspěšně prezentovali u nás ve škole. Tentokrát měli příležitost své práce představit také v Ostrožské Lhotě, a to tamním deváťákům.
Celá akce se velmi vydařila a měla příjemnou a inspirativní atmosféru. Evelínka i Matěj si zaslouží velké poděkování za své úsilí, pečlivou přípravu i odvahu vystoupit před novým publikem.
Moc jim za jejich práci děkujeme!
Kristýna Březinová

