Archiv 2014-2015

03.09.2014

Slavnostní přivítání prvňáčků

fotky najdete zde »»»25.09.2014

Sběr starého papírusp2014p

V pondělí 22. září 2014 jsme i přes nepříznivou předpověď počasí pořádali tradiční sběr papíru.
Narozdíl od posledního sběru se tohoto zúčastnili opět všichni žáci naší školy, tedy s výjimkou těch nejmenších – prvňáčků. Ti se, co by „školní benjamínci“, do této celoškolní akce zapojili jen symbolicky a se svojí třídní paní učitelkou přinesli v průběhu dopoledne z domu přinesené balíčky svázaného papíru, které společně uložili do kontejnerů na sběrném místě před školou. My ostatní jsme vyrazili s kárkami do ulic a poctivě sesbírali všechny balíky starého papíru, které naši spoluobčané připravili před své domy. Díky jejich podpoře a spolupráci při této již tradiční akci jsme nasbírali přes 6 tun starého papíru. A přestože se tento sběr co do sesbíraného množství neřadí mezi ty „rekordní“, akce se vydařila a až na deváťáky, kteří ve svém „rajónu“ v Chylicích neměli možnost úkrytu před dešťovými kapkami při jedné drobné přeháňce, jsme my ostatní ani nezmokli.

Pavla Páčová, koordinátorka akce

více fotek ve fotogalerii01.10.2014

edj2014Evropský den jazyků

I letos jsme již od září plánovali den otevřených dveří u příležitosti Dne evropských jazyků. Ve srovnání s minulým školním rokem jsme však zvolili jinou formu. Přizvali jsme do školy lidi, kteří v některé z evropských zemí žili, poznávali jejich kulturu, jazyk, někteří se tam vdali či oženili, prostě se s danou zemí setkávali daleko intenzivněji než jen jako hosté na letní dovolené. Poznali jsme tímto způsobem Švédsko, Finsko, Španělsko a Francii. Vyprávění hostů bylo velmi zajímavé, probíhalo v angličtině, děti se učily pár základních slov švédsky, finsky, španělsky či francouzsky. Z každého setkání odešly se znalostí nějaké písničky jednoduché písničky. A jak to viděly ony? O tom řekne pár slov Eliška Hanáková z šesté třídy.

více zde »»»

více fotek ve fotogalerii<< <   1 2 3 4 5 6 ...   > >>
Madio o.s.

Možnosti sponzorství školy

Informace o možnosti sponzorského daru naší škole
zobraz/skryj další ...
Děkujeme všem, kteří mají zájem poskytnout naší škole finanční příspěvek, velmi si této nabídky ceníme. Finanční příspěvek lze poskytnout hotově v pokladně naší školy nebo poslat bezhotovostně na náš účet 27-6688520297/0100, variabilní symbol 414, do zprávy pro příjemce se uvádí text: "dar-Vaše jméno". Příspěvek lze odečíst z daní, po přijetí finančního příspěvku vyhotovíme darovací smlouvu, která bude sloužit jako doklad. Pokud máte zájem poskytnout věcný dar, kontaktujte ředitelku školy.

Vyhledávání na zsonves.cz

Je 23. 4. 2018

Svátek má Vojtěch
Celý rok

Blížící se akce

07. květen 2018 -->>zbývá: 14 dní

Sběr papíru


16. květen 2018 -->>zbývá: 23 dní

Akademie ke Dni matek


Změna stylu stránky

Školní email

home

Přihlaste se

Login:

Password: