Archiv 2012-2013

03.09.2012

Školní klub

Nabídku kroužků na školní rok 2012/13 najdete zde »»»

11.09.2012

prv2012Poprvé školákem

Pondělí 3.9.2012 bylo prvním školním dnem prvňáčků z Ostr. Nové Vsi. Do školní jídelny v budově základní školy je doprovodili rodiče i prarodiče či sourozenci. Zde je slavnostně přivítala za Sbor pro občanské záležitosti Mgr. Světlana Mitáčková, pan starosta Stanislav Tureček a paní ředitelka Mgr. Alena Horáková, která všem představila také třídní učitelku prvního ročníku Mgr. Jitku Šilhavou. Žáci devátého ročníku předali paní ředitelce i paní učitelce prvňáčků krásné kytičky a novým žáčkům naší školy růžičky. Pak svoje mladší kamarády odvedli do jejich třídy. Tady je usadili do lavic a rozloučili se. Na první, spíš seznamovací a informativní hodině byli přítomni s dětmi i jejich rodiče. Závěrem si prvňáci uložili do svých školních brašen pomůcky, které jim na lavice připravila paní učitelka. Pak plni prvních dojmů z této slavnosti odcházeli s rozzářenýma očima domů a již cestou se těšily na další školní dny.

Mgr. Jitka Šilhavá

24.09.2012

Sbírka pro světluškuSps

Dne 11.9.2012 naše škola podpořila Sbírku pro světlušku, kterou pořádá DDM v Uherském Ostrohu. Žáci tak dobrovolným finančním příspěvkem pomohli rozsvítit svět nevidomých.

Mgr. Alena Horáková

Je 18. 10. 2017