Archiv 2011-2012

05.09.2011

To jsou naši prvňáčci při prvním vykročení do školy.

prváci2011m29.09.2011

DRAVCI

V pondělí 26. září jsme se zúčastnili společně s dětmi z mateřské školy výukového programu Dravci. Sovy a dravce přivezla společnost Zayferus z Lednice.
dr1V první části programu nás seznámili s jednotlivými dravci a pak se soutěžilo. Za správnou odpověď na soutěžní otázku jsme mohli vyhrát různé ceny např. pexeso, leporelo, kalendář nebo volnou vstupenku na program v Lednici.
V další části programu jsme pak mohli vidět dravce přímo v akci. dr2Sledovali jsme je v letu a při útoku na kořist. Zavolat si dravce na ruku nebo ho vypustit si mohli vyzkoušet i dva žáci z naší školy a to proto, že odpověděli správně na soutěžní otázku.
Byl tam také jeden zajímavý dravec, který vlastně ani tak nelétal, ale chodil jako dinosaurus. A jako perličku jsme se dozvěděli, že když ráno přijeli a vypustili dravce, aby se trochu proletěli, tak jim jeden z nich uletěl a už se nevrátil.
Tento program byl zajímavý a poučný.

Jan Pavlas a Kuba Mazur, 8. třída

více fotek ve fotogalerii08.10.2011

Přespolní běhpb2011

Za krásného, skoro letního, počasí jeli starší chlapci (8. a 9. ročník) reprezentovat školu do Uherského Ostrohu na okresní kolo v přespolním běhu. Na tříkilometrové trati soupeřila naše šestice s dalšími 54 běžci. Jedná se o soutěž družstev, ve které se započítávají výsledky prvních čtyř závodníků z každé školy. Obsadili jsme sice až osmé místo z 10 zúčastněných škol, ale mezi srovnatelnými vesnickými školami nám patřila druhá příčka.

Mgr. Jaroslav Němec

více fotek ve fotogalerii<< <   1 2 3 4 5 6 ...   > >>
Madio o.s.

Možnosti sponzorství školy

Informace o možnosti sponzorského daru naší škole
zobraz/skryj další ...
Děkujeme všem, kteří mají zájem poskytnout naší škole finanční příspěvek, velmi si této nabídky ceníme. Finanční příspěvek lze poskytnout hotově v pokladně naší školy nebo poslat bezhotovostně na náš účet 27-6688520297/0100, variabilní symbol 414, do zprávy pro příjemce se uvádí text: "dar-Vaše jméno". Příspěvek lze odečíst z daní, po přijetí finančního příspěvku vyhotovíme darovací smlouvu, která bude sloužit jako doklad. Pokud máte zájem poskytnout věcný dar, kontaktujte ředitelku školy.

Vyhledávání na zsonves.cz

Je 23. 4. 2018

Svátek má Vojtěch
Celý rok

Blížící se akce

07. květen 2018 -->>zbývá: 14 dní

Sběr papíru


16. květen 2018 -->>zbývá: 23 dní

Akademie ke Dni matek


Změna stylu stránky

Školní email

home

Přihlaste se

Login:

Password: