Archiv 2010-2011

8. – Mgr.Patricie Bobková
9. – Mgr.Markéta Frantová

Bez třídnictví: Mgr.Marcela Křiváková, Mgr.Alena Mlčková
Výchovná poradkyně: Ing.Renata Němcová.
Zástupce ředitelky školy: Mgr.Jaroslav Němec.
Vychovatelky ve školní družině: Mgr.Dana Botková a Barbora Hubičková.
O pořádek a čistotu se ve škole starají pan školník Václav Váňa a paní uklizečky Marie Dvouletá, Marie Jakubcová a Bronislava Pokorná, která bude zároveň prodávat ve školním bufetu, ten je přestěhovaný do školní jídelny.

01.09.2010

Zlepšení materiálních podmínek školy

Během prázdnin probíhaly ve škole opravy a rekonstrukce. Dokončila se celková rekonstrukce tělocvičny, která byla postavena už v roce 1970. Po výměně elektroinstalace, oken a obložení proběhla letos rekonstrukce podlahy. Původní parkety byly vyměněny za moderní litou sportovní podlahu. Celkově rekonstrukce stála téměř 2,5 milionu korun a podařilo se ji realizovat díky navýšení rozpočtu od zřizovatele.
Úspěšně se podařilo vyřešit dlouhodobý problém s odpady ve školní jídelně. Výměnou lapače tuků se odstranil nepříjemný zápach, který obtěžoval všechny návštěvníky školy. Na konci školního roku bylo nutné vyřešit havarijní stav výtahu, také díky kterému je škola bezbariérová. Obě opravy stály půl milionu korun.
V rámci modernizace byly ve škole provedeny další úpravy, postupně jsou ve staré budově 2.stupně vyměňovány podlahy, letos už to bylo ve 4. učebně, opravila se malba ochranného nátěru v šatně 2.stupně, byly vymalovány další učebny, vyměněna tabule v jedné učebně za moderní plastovou.
Díky finanční podpoře sponzorů a rodičů se daří vybavovat školu moderní a výpočetní technikou. Jedna jazyková učebna byla vybavena interaktivní tabulí, díky které se zkvalitnila výuka cizích jazyků. Počítačem s projektorem máme vybaveny další 4 učebny.
Především díky finanční podpoře zřizovatele a sponzorů se po materiální stránce dobře daří postupně naplňovat dlouhodobou koncepci rozvoje školy.

Mgr. Alena Horáková

Je 18. 10. 2017