8.12.2011

Projekt EU peníze školám

Naše škola se do projektu zapojuje od 1.5.2011. Cílem projektu je zkvalitnění výuky a zlepšení podmínek pro její průběh. Podpora je zaměřena především na výuku cizích jazyků, informatiky, přírodovědných předmětů a čtenářské gramotnosti.
Finance z dotace byly použity na vybavení školy výpočetní technikou. Během hlavních prázdnin byla modernizována PC učebna, její kapacita byla zvětšena na 29 počítačů, díky tomu je možné ji využívat pro běžné hodiny pro početné třídy. Dále byla výpočetní technikou a pomůckami vybavena přírodovědná učebna pro 1. stupeň.
V rámci tohoto projektu učitelé připravují pro žáky výukové programy, prezentace, pracovní listy a materiály na interaktivní tabuli, výuka pro děti se tak stává zajímavější, srozumitelnější.
Finance z projektu dále umožnily vyučovat cizí jazyk v menších skupinách. Půlení hodin Aj a Nj má zajistit větší prostor pro konverzaci a praktičnost výuky cizích jazyků.
Projekt bude ukončen v roce 2014.

<< <   1   > >>

Je 21. 9. 2018